


6 793 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ДОНІ МИРО-МАРК ГРАФІТ
Шафа Доні 2Д - дводверна шафа, елемент модульної спальні Доні від відомого виробника з України. Корпус та фасад шафи виготовлені з ламінованої ДСП. Представлений у кольоровому варіанті – графітовий. Шафа дводверна, всередині шафи одне відділення з полицею та штангою.
Спальня Доні – новинка від Миро-Марк. Це зручний варіант, якщо Ви шукаєте цікаві інтер'єрні рішення для спальні. Новинка Доні від Миро-Марк створена в ексклюзивному матовому графіті. Жодних зайвих елементів, все продумано до деталей для Вашого комфорту. Підголів'я ліжка м'яке, з боків збільшене жорсткими вставками фактично до рівня тумби. До узголів'я вбудовано підсвічування, яке є якісним додатковим джерелом світла. Ліжко комплектується двома висувними шухлядами. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм. Висувні шухляди з кульковими, підвищеною міцністю, телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Графит |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 896 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2106 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 1 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |