

4 168 ₴
Трюмо 2Ш "Доні / Doni" відмінно поєднує в собі неповторний дизайн і функціональність. Темний глибокий колір матового графіту виглядає дуже презентабельно.Оригінальна конструкція столика, унікальне колірне рішення, а також подовжені ручки роблять його вишуканим і елегантним елементом спальні.
Крім того, такий туалетний столик - незамінний атрибут жіночого гардеробу. Трюмо складається з двох широких висувних ящиків, які вмістять в себе всю косметику.У ящиках використовуються трискладові кулькові телескопічні напрямні підвищеної міцності повного висунення, тому у вас не виникне проблем з їх висуненням.
Детальна характеристика:
Ширина: 120 см
Глибина: 40 см
Висота: 79.5 см
Форма: прямокутна
Кількість висувних шухляд: 2
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал стільниці: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Від красивого і функціонального туалетного столика не відмовиться жодна красуня. Встановивши такі меблі в кімнату, Ви не тільки внесете родзинку в інтер'єр, але і цілком зможете вплинути на свій стиль життя в кращу сторону – адже тепер процедури по наведенню краси стануть набагато простішими і комфортнішими!
Колір: графіт
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт. |
| Колір | Графіт |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 120 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 79.5 см |