
3 227 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІЛУ МИРО-МАРК КАШЕМІР ГЛЯНЕЦЬ
Настінне кругле дзеркало Лілу у сучасному вишуканому стилі 80 см дуб фрегат від виробника МіроМарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Лілу» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Дзеркало - це дуже потрібний атрибут будь-якого будинку чи квартири. Такий виріб є відмінною прикрасою майже для кожного приміщення. Головна особливість — отримання чіткого відображення і ідеально рівна поверхня. Воно прекрасно доповнить дизайн інтер'єру, візуально розширить кімнату і зробить її світлішою. Це якість, стиль та зручність. Дизайн приваблює елегантністю і лаконічністю. Основною ідеєю є створення сучасного інтер'єру. Цей виріб не залишить вас поза увагою, притягуватиме ваших гостей, покупців, відвідувачів і стане родзинкою вашого інтер'єру.
Детальна характеристика:
Розміри дзеркала з рамою:
товщина: 3.5 см
діаметр: 80 см
Тип: настінне
Форма: кругла
Основний колір: кашемір глянець
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Круглая |
| Материал рамы | Пластик |
| Цвет | Бежевый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Длина | 800 мм |
| Толщина | 35 мм |