


1 991 ₴
Дзеркало LUS50 КАНДІ БРВ (ВМК) настінне – елемент модульної системи Kandy BRW від фабрики ВМК-Україна. Виготовляється із ДСП з елементами МДФ у кольорі білий альпійський.
Розміри: шир./вис./гл. - 55/110/2,5 см.
Меблі Канді характеризуються витонченими рамковими фасадами, декоративними планками, різьбленими карнизами, зручними металевими ручками та високими пластиковими ніжками.
Характеристики:
Виробник: Гербор
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 550 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Высота | 1100 мм |