


2 493 ₴
Тумба для взуття BUT1D КАНДІ БРВ (ВМК) однодверна – елемент модульної системи Kandy BRW від фабрики ВМК-Україна до передпокою. Корпус виготовляється із ДСП у контрастному кольоровому поєднанні білий альпійський/дуб стерлінг, фасад – білий матовий МДФ. У відділенні за відкидними дверима розташована одна полиця.
Використовуються навісні петлі HETTICH. Щоб уникнути перекидання, при експлуатації тумба кріпиться до стіни. Меблі Канді характеризуються витонченими рамковими фасадами, декоративними планками, різьбленими карнизами, зручними металевими ручками та високими пластиковими ніжками.
Матеріал:
Розміри:
Колір: Білий альпійський/Дуб стирлінг /Білий
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 505 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |