


1 763 ₴
Тумба для взуття SBUT60 Каспіан Gerbor – елемент модульної системи Каспіан від фабрики Gerbor-холдинг до передпокою. Взуттєва тумбочка Каспіан містить одне закрите відділення, що відкривається вниз за верхній скіс дверної панелі. Меблі Каспіан Gerbor дуб сонома – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдинг у модному кольорі дуб сонома з яскраво вираженою текстурою дерев'яного малюнка. Вирізняється унікальним дизайном, геометрично правильними формами, відсутністю ручок. Великий вибір елементів меблів Каспіан Gerbor дозволяє створити інтер'єр вітальні, кабінету, спальні, їдальні або передпокою.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Дуб сонома |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 660 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Высота | 445 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |