


2 554 ₴
Комод KOM1D1SP Каспіан Gerbor є елементом модульної системи Каспіан від фабрики Gerbor-холдинг. Містить один висувний ящик і одне закрите відділення з полицею всередині. Ящик і двері відчиняються за скіс панелей. Петлі встановлені праворуч. Меблі Каспіан Gerbor дуб сонома/кашемір – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдинг у модному кольорі дуб сонома з яскраво вираженою текстурою дерев'яного малюнка. Вирізняється унікальним дизайном, геометрично правильними формами, відсутністю ручок. Великий вибір елементів меблів Каспіан Gerbor дозволяє створити інтер'єр вітальні, кабінету, спальні, їдальні або передпокою.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Кашемир |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 49 см |
| Глубина комода | 40.5 см |
| Высота комода | 77 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |