





39 572 ₴
Спальня 4Д "Лілу / Lily" створить для Вас неповторний простір стилю, краси і злагоди! Кольорове рішення меблів - Кашемір бежевого відтінку з глянцевим покриттям створить особливу атмосферу легкості в кімнаті. Оббивка ліжка виконана в сірому кольорі. Блискучі глянсові фасади, відсутність зайвого декору, ефектний ніжний колір, фрезерування комода і тумб замість ручок, узголів'я ліжка, яке нагадуює за формою плитку шоколаду - все це створює цілісний образ вишуканості та елегантності, що допоможе вписати цю спальню в сучасні інтер'єри.
У складі спального гарнітура є найнеобхідніші і місткі модулі. Тут ви знайдете: Чотиридверну шафу з дзеркалом з полицями і штангами для одягу, двоспальне м'яке ліжко-подіум, дві приліжкові тумби з двома висувними шухлядами, комод з чотирма висувними шухлядами, а також Прямокутне дзеркало. Ручки ніби приховані, але вони також зручні і практичні в щоденному використанні. Шухляди на трикомпонентних кулькових телескопічних напрямних підвищеної міцності повного висунення. Ортопедичний матрац купуються окремо, їх розмір відповідає розміру спального місця ліжка. Шафу можна зробити ще більш функціональною, замовивши додаткові полиці, а також блок висувних шухляд. (опція).
Спальня 4Д Лілу складається з:
шафа Лілу 4Ддз 2106х1792х550мм глянець кашемір Миро-Марк;
ліжко Лілу 160 1090х1750х2180мм глянець кашемір 160х200 без каркасу Миро-Марк;
тумба приліжкова Лілу 2Ш 405х600х360мм глянець кашемір Миро-Марк;
тумба приліжкова Лілу 2Ш 405х600х360мм глянець кашемір Миро-Марк;
комод Лілу 3Ш 850х1100х450мм глянець кашемір Миро-Марк;
дзеркало Лілу 600х900х22мм глянець кашемір Миро-Марк.
Особливості:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 175 см |
| Ширина кровати | 218 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 109 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 179.2 см |
| Глубина шкафа | 55 см |
| Высота шкафа | 210.6 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 85 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 47 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 60 см |
| Высота зеркала | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |