

2 614 ₴
Дзеркало Лагро класик LUS60 у кольорі Кашемір від ВМК (БРВ) Україна – елегантна та функціональна деталь інтер'єру для Вашої оселі. Вдало поєднує в собі простоту та гідність класичного стилю. Виріб має прямокутну форму та призначений для настінного кріплення. Розмірами - довжина 61,5 см, глибина 2 см і висота 114 см - дзеркало гармонійно виглядатиме як у просторій вітальні, так і в затишній спальні. Унікальний колір Кашемір надає дзеркалу розкішного вигляду, завдяки чому воно стане витонченим акцентом будь-якого інтер'єру.
Зроблено в Україні із високоякісного матеріалу ЛДСП та МДФ, що гарантує його міцність, зносостійкість та довговічність. Дзеркало входить до колекції Лагро класик, відомої своєю бездоганною якістю та сучасним дизайном.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 615 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 1140 мм |