
4 719 ₴
Туалетний столик Мегі – стильне та функціональне рішення для інтер'єру спальні. Він стане елегантним акцентом у вашій спальні, поєднуючи практичність та затишок. Виконаний у вишуканому кольорі шиншила сіра, цей стіл гармонійно поєднує сучасний дизайн та мінімалізм. Ніжний сірий відтінок не тільки виглядає елегантно, але й легко поєднується з іншими відтінками та текстурами, підкреслюючи стиль та характер простору.
Як частина модульної колекції Мегі, цей стіл легко комбінується з іншими предметами меблів із серії, дозволяючи створити гармонійний та стильний простір, повністю адаптований до ваших уподобань.
Детальна характеристика:
Форма: прямокутна
Кількість висувних шухляд: 2
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал стільниці: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Від красивого і функціонального туалетного столика не відмовиться жодна красуня. Встановивши такі меблі в кімнату, Ви не тільки внесете родзинку в інтер'єр, але і цілком зможете вплинути на свій стиль життя в кращу сторону – адже тепер процедури по наведенню краси стануть набагато простішими і комфортнішими!
Колір: шиншила сірий
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Шиншила серая |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт. |
| Колір | шиншила сіра |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 120 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 79.5 см |