


3 450 ₴
Тумба Лагро класик KOM1K кашемір ВМК, виготовлена відомим українським брендом БРВ, - сплетення стилю, комфорту та функціональності, необхідних для кожної спальні. Цей предмет меблів не тільки створює затишок у вашій оселі, але й пропонує додатковий простір для зберігання. Розміри тумби – 61,5 см завдовжки, 38 см завглибшки та 42 см заввишки – ідеально підходять для невеликих просторів та допомагають ефективно використовувати доступну площу. Одна висувна скринька дозволяє зберігати всі необхідні речі в безпечному та легкодоступному місці. Фасад тумби, виконаний із МДФ, та корпус із ЛДСП у кольорі кашемір надають меблям сучасний стиль.
Матеріали високої якості, використані у виробництві гарантують довгий термін служби тумби. Крім того, вона представлена в рамках колекції Лагро класик, яка користується популярністю завдяки своєму стильному та сучасному дизайну. Товар виготовлений в Україні, що підтверджує його надійність та якість. Ця тумба буде ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт, зручність і стиль.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Бежевый |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 615 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 420 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |