



2 914 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МІЯ БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ МИРО-МАРК
Тумба приліжкова MiroMark Мія з 2 шухлядами — це сучасне та практичне рішення для вашої спальні. Стриманий дизайн у поєднанні з чіткими лініями створює елегантний вигляд, який пасує до будь-якого інтер'єру. Тумба виконана з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність і надійність у використанні.
Дві місткі шухляди забезпечують достатньо місця для зберігання необхідних речей, а телескопічні направляючі дозволяють легко та плавно відкривати їх. Компактні розміри тумби роблять її ідеальним вибором для невеликих просторів, зберігаючи функціональність і стиль.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 55.1 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 43.6 см |
| Вес | 16 кг |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |