





35 979 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МІЯ БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ МИРО-МАРК
Спальня 3Д комплект "Мія / Mia"стане ідеальною спальнею, наповненою відчуттям краси, легкості, спокою і затишку! Спальний гарнітур виконаний в кольорі білий глянець. Білосніжна спальня зробить інтер'єр кімнати легким і святковим і візуально розширить простір кімнати. А глянсові фасади разом з цікавими і стильними вирізами замість ручок роблять меблі просторими, вишуканими і елегантними, що допоможе вписати їх в будь-які сучасні інтер'єри.
Спальня не тільки буде радувати вас своїм неперевершеним виглядом, але і місткістю. Тут є: Тридверна шафа зі штангою і полицями, двоспальне ліжко-подіум, дві приліжкові тумби з двома висувними шухлядами кожна, комод з чотирма висувними шухлядами, а також кругле дзеркало. У шухлядах використовуються трискладові кулькові телескопічні напрямні повного висунення підвищеної міцності. Використовується якісна фурнітура.
До складу спальні входять такі елементи:
Особливості:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 235.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 96.3 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 136 см |
| Глубина шкафа | 55 см |
| Высота шкафа | 220.6 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 90 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 55.1 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 43.6 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 80 см |
| Высота зеркала | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |