
11 046 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕДДІ МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН
Ліжко односпальне Тедді з м'яким узголів'ям виконане в сучасному стильному дизайні. У виробничому процесі для створення основного каркасу та фасадних елементів використовувався надійний матеріал - ламінована ДСП, що надає довговічності та міцності меблів, у кольорі Дуб Артізан. Оббивка представленої моделі – коричневого кольору. Ліжко комплектується висувними шухлядами та каркасом (кроком 65 мм).
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Новинка від Миро-Марк - спальня Тедді (Teddі) у кольорі Дуб Артізан. Дуб Артізан - це колір тепла і натурального відтінку дерева, який створить атмосферу затишку та гармонії у вашій спальні. Центральним елементом комплекту є ліжко з висувними шухлядами, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір. М'яке узголів'я у коричневому кольорі є стильним акцентом, що чудово контрастує з дерев'яним відтінком Дубу Артізан. Це додає спальні елегантності та сучасності, створюючи комфорт для вашого відпочинку. Радимо разом з ліжком придбати приліжкову тумбу Тедді з трьома шухлядами, що доповнить функціональність та зручність вашої спальні. Ви зможете зберігати свої особисті речі та релаксувати в ліжку з усім необхідним під рукою. Велика 4-дверна шафа з дзеркальними дверцятами посередині додає функціональності до комплекту спальні Тедді. Ви зможете компактно організувати порядок для верхнього одягу, костюмів чи взуття. Комод з мінімалістичною ручкою має чотири шухляди, що надає додаткового простору для зберігання. Його універсальний дизайн і плавні лінії доповнюють загальний вигляд колекції, створюючи гармонійний інтер'єр. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм, фурнітура представлена алюмінієвими ручками чорного кольору.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210.5 см |
| Ширина кровати | 96 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 115 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |