
38 156 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕДДІ МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН
Спальня 4Д комплект "Тедді / Teddy" - це гармонійно злагоджений ансамбль меблів і текстилю, призначений для забезпечення комфорту і естетичної гармонії в спальні. Теплий і природний відтінок дуба артизан освіжить кімнату і зробить її більш затишною. Текстура і під дерево і натуральний відтінок дерева, прямі лінії, відсутність зайвого декору, подовжені алюмінієві ручки, а також фігурні ніжки - саме завдяки цим якостям це унікальне меблеве рішення надає сучасному інтер'єру неповторного шарму і елегантності.
Спальня Тедді це не тільки захоплюючий акцент в інтер'єрі, що втілює стиль, але і функціональність і величезний простір для зберігання. В її складі ви знайдете: чотирьохдверну шафу без дзеркал зі штангами і полицями, двоспальне м'яке ліжко з двома висувними шухлядами, дві приліжкові тумби з трьома висувними шухлядами кожна, комод з чотирма висувними шухлядами, а також Прямокутне дзеркало. У шухлядах використовуються трискладові кулькові підвищеної міцності телескопічні напрямні повного висунення. Використовується якісна фурнітура. Ортопедичний матрац і каркас купуються окремо, їх розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
До складу спальні входять такі елементи:
Особливості:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
емо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артисан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210.5 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 115 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 179.2 см |
| Глубина шкафа | 55 см |
| Высота шкафа | 210.6 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Высота комода | 83.5 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 56.1 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 90 см |
| Высота зеркала | 60 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |