


4 879 ₴
Стіл письмовий "Сімпл BIU120" виробництва популярного українського бренду BRV Україна - це вдале поєднання практичності та елегантності. Виріб виконаний у яскраво вираженому сучасному стилі та має двоколірне виконання: колір макадамії та дуб ліворно. Загальні розміри столу становлять 120х59х76 см, завдяки чому він здатний ефективно вписатися в будь-який функціональний простір та стати незамінним помічником у організації роботи чи навчання.
Стіл обладнаний висувним ящиком на телескопічних напрямних повного висування, що забезпечує зручну та швидку доставку необхідних речей. Також до ваших послуг - компактне бічне відділення за одиночними дверима. Особливу міцність та довговічність меблів забезпечує корпус із якісного ЛДСП. Цей матеріал надійний, стійкий до пошкоджень і вологи, а також легко чиститься.
Стіл письмовий "Сімпл BIU120" - відмінне рішення для оформлення сучасного інтер'єру, яке припаде до душі навіть найвибагливішим шанувальникам комфорту та стилю.
Характеристики:
Габаритні розміри столу:
Комплектація:
Висувна полиця для клавіатури: ні
Полиця-надбудова під монітор: ні
Полиця для оргтехніки: ні
Навісні полиці: ні
Додаткові функції та характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Регулировка высоты | Нет |
| Встроенный стеллаж | Нет |
| Количество дверок | 1 шт |
| Количество открытых полок | 1 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Высота | 760 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Глубина столешницы | 590 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |