


6 308 ₴
Елегантний і функціональний, "Комод Сімпл KOM4S" представлений в витонченому кольорі Кашемір і світлого В'яза Ліберті. Українського виробництва, дана модель створена у сучасному стилі та чудово впишеться у будь-який інтер'єр. Виготовлений з якісних матеріалів, Комод Сімпл KOM4S використовує ЛДСП для корпусу та фасаду, забезпечуючи міцність та довговічність у використанні. Метрики виробу становлять 80 см завдовжки, 43 см завглибшки і 92 см заввишки, що дозволяє зручно розмістити його навіть у малогабаритній кімнаті. Комод чудово поєднує в собі естетичну красу та функціональність: 4 висувні ящики здатні вмістити велику кількість різноманітних речей, роблячи його не тільки містким, але й зручним рішенням для зберігання. Телескопічні напрямні повного висування забезпечують плавне та зручне відкриття та закриття ящиків.
"Комод Сімпл KOM4S" - грамотне поєднання елегантності та функціональності в українській якості.
Характеристики:
Колір корпусу: Кашемір/В'яз ліберті світлий
Колір фасаду: Кашемір/В'яз ліберті світлий
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Вяз Либерти, Кашемир |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 92 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |