

8 588 ₴
Комод Сімпл KOM2D4S - це чудовий додаток для вашого інтер'єру, створений із застосуванням сучасних технологій та тенденцій дизайну. З зовнішнього боку комод має елегантний колір кашеміру з відтінками світлого в'язу ліберті. Виготовлений в Україні цей комод відображає якість і надійність, які визнали споживачі всього світу. Комод має зручні розміри. Довжина становить 150 см, а глибина та висота відповідно 43 і 92 см, що забезпечує достатньо місця для зберігання речей. Чотири висувні ящики дозволять вам зручно організувати простір для дрібниць, а дві просторі шафи приймуть великі предмети. Особлива увага приділяється якості матеріалів. Корпус та фасад комоду виконані з ЛДСП, матеріалу, перевіреного часом, що відрізняється міцністю та зносостійкістю.
Продукція БРВ Україна є яскравим представником сучасного стилю, в якому поєднуються функціональність та естетика. Комод із колекції Сімпл стане не тільки зручним предметом меблів, а й стильним елементом інтер'єру.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир, Вяз Либерти |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 92 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |