

4 013 ₴
Пенал Сімпл REG60 представлений в оригінальному кольоровому поєднанні Кашемір та В'яз ліберті світлий, що надасть вашому інтер'єру вишуканості та легкості. Цей пенал виконаний у сучасному та скандинавському стилі, що універсалізує його для різних дизайнів. Виготовлений в Україні, пенал має чудову якість і надійність, завдяки своєму матеріалу - ЛДСП. З його допомогою ви зможете оптимально використовувати простір, адже розміри пеналу становлять 60 см у довжину, 43 см у глибину та 212 см у висоту. Пенал Сімпл REG60 із колекції Сімпл має п'ять полиць для зберігання різного виду речей. У цьому пеналі кожна річ знайде своє місце! Пенал представлений у вигляді шафи та відноситься до колекції "Сімпл", виконаної в актуальних для сучасного інтер'єру кольорах та формах.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир, Вяз Либерти |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Высота | 2195 |
| Ширина | 610.0 |
| Глубина | 570 |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Цвет | Белый |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 600 мм |
| Высота шкафа | 2120 мм |
| Глубина шкафа | 430 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 600 мм |
| Глубина стеллажа | 430 мм |
| Высота стеллажа | 2120 мм |