

7 630 ₴
Шафа комбінована Сімпл REG3D від всесвітньо відомого виробника БРВ Україна буде чудовим вибором для любителів простоти та комфорту. Модель виконана в сучасному стилі та неповторному кольорі кашемір/в'яз ліберті світлий, що фарбує будь-яку кімнату теплими відтінками. Шафа має три просторі двері, всередині яких заховано три відкриті полиці для зберігання. Ідеальне поєднання функціональності та стильного дизайну! Міцність шафи забезпечується завдяки якісному матеріалу корпусу та фасаду – ЛДСП. Розміри шафи (80x43x212 см) дозволять акуратно розташувати її навіть у невеликій кімнаті. Фурнітура для цієї шафи обрана з особливою увагою – фірмові петлі гарантують надійність та довговічність використання. Шафа комбінована Сімпл REG3D обов'язково впишеться в інтер'єр Вашого будинку, додавши йому вишуканості та затишку. Ця модель належить до колекції Сімпл, що поєднує в собі практичність та витонченість.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2120 мм |
| Производитель | Gerbor |
| Глубина | 530 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Вяз Либерти, Кашемир |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 800 мм |
| Глубина шкафа | 530 мм |
| Высота шкафа | 2120 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 2 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |