
2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТІБО БІЛИЙ СУПЕРМАТ МИРО-МАРК
Дзеркало настінне Тібо Миро-Марк – елемент модульної спальні Мегі від українського виробника. Компактне та елегантне дзеркало прямокутної форми. Дзеркало виконане без рами. Дзеркало Тібо поєднуватиметься з будь-яким стилем і стане прикрасою Вашого інтер'єру.
Тібо — це поєднання мінімалізму, функціональності та сучасного дизайну. Відсутність видимих ручок і чіткі лінії підкреслюють стриманий та елегантний вигляд меблів.
Суперматове біле покриття додає колекції ультрасучасного стилю, одночасно мінімізуючи відбитки пальців і дрібні подряпини для зручності в догляді. У комплект входять ліжко з висувною шухлядою та опційною м’якою вставкою для спинки, кілька варіантів шаф з можливістю доукомплектування спеціально розробленими полицями, а також комод і приліжкові тумби.
Колекція Тібо — ваш вибір для створення стильного, функціонального простору, який слугуватиме довгі роки.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Высота | 600 мм |