





38 073 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕО МИРО-МАРК ГРАФІТ/АНТРАЦИТ
Набір Тео в екстравагантному графітовому кольорі. Неймовірне поєднання колірної гами Мат Антрацит та Мат Графіт. Ліжко шириною 1.6 м виконане із суцільною м'якою спинкою, схожою на велику подушку. Тканина узголів'я дуже легка у догляді та стійка до перепадів температури. На спинці також виділяється ненав'язливий принт у ромбах, що створює ефект затишку та гармонії. Встановлено висувну скриньку, де зручно зберігати постільну білизну та інші побутові речі. Тумби також відрізняються цікавим дизайном. Як і ліжко, тумба має гострі кути, також приховані ручки для відкриття ящиків. Дуже ефектно виглядає і трохи заглиблена поверхня тумби до середини. Таке рішення ще й досить практичне, оскільки речі, які стоятимуть на поверхні тумби, мають точку опори і не впадуть так легко з тумби. Комод 3шх має аналогічний дизайн і чудово доповнить картину вашої кімнати. Над комодом встановлено дзеркало цієї серії – для спальні це незмінна річ. У комплект також входить шафа 3дв із широкою ручкою-профіль чорного кольору, оснащена якісною фурнітурою.
До складу спальні входять такі елементи:
Особливості:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Антрацит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 215.5 см |
| Ширина кровати | 168 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 103 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 134.4 см |
| Глубина шкафа | 55 см |
| Высота шкафа | 210.6 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 46.5 см |
| Высота комода | 72.5 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 43 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 80 см |
| Высота зеркала | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |