

3 238 ₴
Тумба Симпл KOM2S в кольоровому виконанні Кашемір / В'яз ліберті світлий подарує затишок і функціональність вашій спальні. Український виробник БРВ пропонує продукцію високої якості із міцного та довговічного матеріалу – ЛДСП. Тумба має зручні розміри: висота становить 51 см, глибина - 33 см, а довжина - 50 см. Ця модель має два висувні ящики, обладнані телескопічними напрямними повного висування, що дозволяє використовувати всю глибину ящика для зберігання. Тумба Сімпл KOM2S виконана в сучасному стилі та вписується в будь-який інтер'єр завдяки своїй гармонійності та універсальності кольору Кашемір / В'яз ліберті світлий. Цей виріб із чудовим оздобленням та якісною фурнітурою буде не тільки функціональним, але й естетично привабливим елементом вашої спальні.
Тумба приліжкова Сімпл KOM2S зарекомендувала себе як надійна та практична модель, придбання якої виправдає ваші очікування.
Характеристики тумби:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир, Вяз Либерти |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 51 см |