

5 314 ₴
Ліжко каркас Сімпл LOZ90 в кольорі Кашемір / В'яз ліберті світлий від ВМК (БРВ) - це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт та якість. Вироблене в Україні, це односпальне ліжко є поєднанням сучасного дизайну та високих технологій. Ліжко має зручні розміри спального місця 90х200 см, що забезпечує комфортний та здоровий сон. Висота узголів'я становить 86 см, а задньої спинки - 44 см. Довжина ліжка дорівнює 95 см, а глибина - 203 см, що дозволяє вам максимально комфортно розміститися на ній.
Каркас ліжка виконаний з якісного ЛДСП, що гарантує тривалий термін служби та збереження первісного вигляду протягом усього терміну експлуатації. Продукт відноситься до колекції Сімпл, відомої своєю простотою та елегантністю. Зверніть увагу, що основа під матрац купується окремо, що дозволяє вам вибрати найбільш підходяще для вас рішення.
Характеристики:
Розміри ліжка:
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 203.5 см |
| Ширина кровати | 95 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 83 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |