


6 308 ₴
Відкрийте для себе можливості сучасного стилю та елегантності з комодом Сімпл KOM4S від українського виробника – компанії БРВ. З м'якою пастельною обробкою в тон Макадамія, що поєднується з контрастною текстурою дуба Ліворно, цей комод без проблем впишеться в інтер'єр будь-якого сучасного простору.
Комод має чотири просторі висувні ящики, які відкриваються за допомогою телескопічних напрямних повного висування. Ця фурнітура гарантує плавність та впевненість кожного руху, а також обіцяє довгий термін служби завдяки своїй міцності та найвищій якості виготовлення. Комод розмірами 80x43x92 см виконаний з ЛДСП - цей матеріал обраний не випадково, адже він відрізняється високою міцністю, стійкістю до вологості та зовнішнім впливам. Це забезпечує ваших меблів довгий термін служби та збереження привабливого зовнішнього вигляду. Комод Сімпл KOM4S відноситься до колекції "Сімпл", яку можна охарактеризувати як сукупність простоти, функціональності та сучасного дизайну. Він суворо відповідає своїй назві, пропонуючи прості та елегантні рішення для зберігання.
Перевага вибору комода Сімпл KOM4S Макадамія/Дуб ліворно полягає не лише в його стильному дизайні, а й у тому, що він виготовлений в Україні та відповідає найвищим стандартам якості.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Макадамия, Дуб Ливорно |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 92 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |