


11 662 ₴
Ліжко "Тібо" від Миро-Марк — це стильна та сучасна модель, яка додасть елегантності та комфорту вашому інтер'єру. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну та білому матовому, це ліжко легко впишеться в будь-який стиль інтер'єру, даруючи йому особливий шарм та вишуканість.
Оснащене висувною шухлядою, ліжко "Тібо" стає дуже функціональним та практичним елементом вашого інтер'єру. Висувні шухляди легко та плавно ковзають по підлозі завдяки спеціальним роликам, не залишаючи подряпин чи пошкоджень на покритті підлоги. Це додає зручності та легкості в користуванні цим ліжком. Висувні шухляди під ліжком - це хороший додатковий простір для зберігання необхідних речей.
З ліжком "Тібо" ви отримуєте не тільки зручне місце для сну, а й стильний акцент у вашій спальні, який підкреслить сучасний смак та чуття до естетики. Ця модель відображає кращі традиції меблевого дизайну, об'єднуючи їх з функціональністю та елегантністю.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208.5 см |
| Ширина кровати | 164.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |