

8 588 ₴
Комод Сімпл KOM2D4S від українського виробника БРВ є не тільки зручним і містким елементом меблів, але й стильним доповненням інтер'єру в сучасному стилі. Виріб виконаний з якісного ламінованого ДСП, що забезпечує його довговічність та надійність. Яскравий дует відтінків макадамії та дуба ливорно надають виробу шику та вишуканості.
Розміри комода становлять 150 см у довжину, 43 см у глибину та 92 см у висоту, що дозволяє розмістити його навіть у невеликій кімнаті чи коридорі. Комод обладнаний двома дверцятами та чотирма функціональними висувними ящиками для зручного зберігання ваших речей. Цей комод стане ідеальним вибором для організації простору та збереження порядку у вашому будинку. Приєднуйтесь до серії "Сімпл" від БРВ та насолоджуйтесь комфортом та якістю українських меблів.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Макадамия, Дуб Ливорно |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 92 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |