


2 914 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТІБО БІЛИЙ СУПЕРМАТ МИРО-МАРК
Тумба приліжкова MiroMark Тібо з 2 шухлядами (60 см) у суперматовому білому виконанні — це поєднання мінімалізму, сучасного дизайну та функціональності. Відсутність ручок і чіткі лінії надають їй елегантного вигляду, а суперматове покриття мінімізує появу відбитків пальців і подряпин, роблячи тумбу легкою у догляді.
Тумба оснащена двома місткими шухлядами на телескопічних направляючих, що забезпечує плавне та безшумне відкривання. Завдяки компактним розмірам, вона легко впишеться у будь-який інтер'єр, забезпечуючи додатковий простір для зберігання речей біля ліжка.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 60.1 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 47.5 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |