

4 013 ₴
Пропонуємо до вашої уваги унікальний пенал з колекції "Сімпл" від українського виробника ВМК (БРВ). Модель виконана в стильному та актуальному поєднанні відтінків Макадамія та Дуб ліворно, що дозволяє їй легко вписатися в інтер'єри у сучасному та скандинавському стилях.
Пенал Сімпл REG60 має універсальні розміри - завдовжки 60 см, глибину 43 см і висоту 212 см, що робить його зручним для використання в різних приміщеннях. Внутрішній простір продуманий до дрібниць - тут є цілих 5 полиць для зберігання речей. Основою для виготовлення корпусу та фасаду товару служить ЛДСП – матеріал, що відрізняється підвищеною міцністю та довговічністю. Пенал Сімпл REG60 Макадамія / Дуб ліворно - це не тільки функціональний, але й естетично привабливий предмет меблів, здатний доповнити та прикрасити ваш домашній чи офісний інтер'єр.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Макадамия, Дуб Ливорно |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Высота | 2195 |
| Ширина | 610.0 |
| Глубина | 570 |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Цвет | Белый |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 600 мм |
| Высота шкафа | 2120 мм |
| Глубина шкафа | 430 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 600 мм |
| Глубина стеллажа | 430 мм |
| Высота стеллажа | 2120 мм |