

7 630 ₴
Шафа комбінована Симпл REG3D - стильне та функціональне рішення для вашого інтер'єру. Ця модель виконана в актуальному поєднанні кольорів Макадамія / Дуб Ліворно, що надасть унікальності будь-якому приміщенню. Довжина шафи становить 80 см, висота дорівнює 212 см, а її глибина - 43 см. Ця модель має три двері та три відкриті полиці, що робить її не тільки декоративною частиною інтер'єру, але й повноцінною системою зберігання речей. Шафа виготовлена з високоякісної ЛДСП, що забезпечує її довговічність та надійність. Фасад виконаний у стилі Сімпл, популярному у сучасному дизайні інтер'єру. Фурнітура цієї тридверної шафи забезпечує зручність використання завдяки фірмовим петлям, встановленим на дверях.
Ця модель є частиною колекції "Сімпл", що випускається відомим виробником меблів "БРВ Україна". Шафа комбінована Симпл REG3D Макадамія / Дуб ліворно ВМК (БРВ) Україна — відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт, функціональність та сучасний дизайн
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2120 мм |
| Производитель | Gerbor |
| Глубина | 530 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Макадамия, Дуб Ливорно |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Дуб |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 800 мм |
| Глубина шкафа | 530 мм |
| Высота шкафа | 2120 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 2 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |