

9 079 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТІБО БІЛИЙ СУПЕРМАТ МИРО-МАРК
Шафа МіроМарк Тібо 2-дверна з 2 шухлядами — стильне та практичне рішення для організації одягу й побутових речей у спальній або гостьовій кімнаті. Завдяки зручному розміщенню внутрішнього простору, шафа дозволяє комфортно зберігати речі на вішалках та полицях, а дві нижні шухляди стануть чудовою альтернативою окремому комоду, особливо якщо у вас небагато речей.
Фасади у матовому білому кольорі в поєднанні з класичним білим корпусом надають виробу сучасного вигляду та легко вписуються в інтер’єр будь-якої кімнати. Шафа Тібо — ідеальний вибір для тих, хто цінує компактність, функціональність і лаконічний дизайн.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 930 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2222 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 2 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |