

3 238 ₴
Тумба Симпл KOM2S виконана в унікальній кольоровій гамі Макадамія / Дуб ліворно, що додасть відтінок затишку і стилю вашому інтер'єру. Бренд БРВ, який зарекомендував себе на українському ринку, гарантує якість та довговічність своєї продукції. Тумба має розміри довжиною 50 см, глибину 33 см і висоту 51 см, що робить її не великою і зручною для розміщення біля ліжка. Місткі ящики на телескопічних напрямних повного висування забезпечують зручний та швидкий доступ до речей.
Тумба виконана з якісного ЛДСП, що забезпечує її міцність та довговічність. Сучасний стиль та застосування високоякісної фурнітури роблять цю тумбу не просто зручним предметом меблів, а й стильним елементом інтер'єру. Ваша спальня засяє новими фарбами з тумбою з колекції "Сімпл". Зверніть увагу, що тумба Сімпл KOM2S вироблена в Україні, що є гарантом високої якості та довговічності продукції.
Характеристики тумби:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Макадамия, Дуб Ливорно |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 51 см |