





36 554 ₴
Спальня 3Д комплект "Тібо / Тibo" - неймовірна комбінація сучасного мінімалізму, високої якості і функціональності! Суперматове біле покриття додасть свіжості і затишку інтер'єру, а також зробить його більш святковим. Відсутність видимих ручок, відсутність зайвого декору, прямі і чіткі лінії підкреслюють стриманий і елегантний вигляд меблів. Чудова білосніжна спальня не тільки стильна і елегантна, але і практична.
Тут ви знайдете: Тридверну шафу з штангою і полицею, м'яке ліжко з двома висувними шухлядами, тумбу приліжкову в кількості 2 шт.з двома висувними шухлядами кожна, комод з чотирма висувними шухлядами, а також дзеркало. У шухлядах використовуються трикомпонентні кулькові телескопічні напрямні підвищеної міцності повного висунення. Використовується якісна фурнітура. Можливо два варіанти виконання ліжка, без м'якої спинки або з м'якою спинкою, тому ви з легкістю підберете потрібний варіант.
До складу спальні входять такі елементи:
Особливості:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208.8 см |
| Ширина кровати | 164.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 139 см |
| Глубина шкафа | 55 см |
| Высота шкафа | 222.2 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 90.1 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 100.1 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 60.1 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 47.5 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 90 см |
| Высота зеркала | 60 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |