

5 314 ₴
Односпальне ліжко каркас Сімпл LOZ90 - якісні та зручні меблі для спокійного та комфортного сну. Бренд ВМК (БРВ) гарантує надійність та довговічність виробу, виробленого в Україні. Ліжко виконане в стильному та сучасному дизайні. Універсальна кольорова гама - комбінація відтінків Макадамії та Дуба Ліворно - дозволить гармонійно вписати меблі в будь-який інтер'єр. Спальне місце розміром 90х200 см забезпечує великий простір для комфортного відпочинку.
Зверніть увагу, що основа під матрац купується окремо. Каркас ліжка виготовлений з якісного ЛДСП, зносостійкого та простого у догляді матеріалу. Висота задньої спинки становить 44 см, а висота узголів'я - 86 см. Довжина ліжка становить 95 см, а глибина - 203 см, що забезпечує додаткову стабільність і надійність усієї конструкції.
Характеристики:
Розміри ліжка:
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 203.5 см |
| Ширина кровати | 95 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 83 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |