



10 220 ₴
Кутове ліжко-диван Brooklyn це чудовий варіант спального місця для підлітка. Ліжко виготовлене з високоякісного ЛДСП виробника Kronospan. Спинка оббита високоякісним велюром із наповненим пінополіуретаном усередині. Основу спального місця становлять ортопедичні букові ламелі на розкатній стрічці, кроком 50 мм, що надають відмінну ортопедичну підтримку та сприяють здоровому розвитку постави. Незважаючи на компактні розміри, модель гарантує чудовий відпочинок.
Монтаж ліжка можливий як на лівий, так і правий кут, що дуже зручно при розміщенні в квартирі або будинку.
Матрац в комплектацію не входить, можна придбати додатково.
Розмір спального місця - 1900х800 мм.
Максимальна висота матраца для ліжка - 12 см.
Навантаження на спальне місце - до 110 кг.
Висота до спального місця - 370 мм, висота спинки - 900 мм.
Глибина шухляди - 150 мм.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри:
Комплектація ліжка:
Ліжко додатково може комплектуватися захисним бортиком для безпеки дитини під час сну.
Розміри захисного бортика (додаткове замовлення):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Основание спального места | Ортопедические ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 110 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х190 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип подъемного механизма | Без подъёма |
| Обивочный материал | Текстиль, Велюр |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір оббивки | Coral |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 194 см |
| Глубина детской кровати | 85 см |
| Общая высота детской кровати | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Стандартная лестница | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Нет |