

11 753 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ ХЕППІ ГЛЯНЕЦЬ БІЛИЙ МИРО-МАРК
Якщо ви шукаєте ліжко для комфортного відпочинку та водночас естетично привабливого, то "Хеппі" ідеальний варіант. Суцільна геометрична стяжка, оригінальне виконання та компактні габарати роблять цю модель універсальною для будь-якого інтер'єру. Це ліжко підкорюватиме погляди ваших гостей у будь-якому кольорі та текстурі. Якісні та надійні тканини з екологічно чистого матеріалу.
Матеріал виготовлення ліжка:
Корпус (каркас): ламінована ДСП
Фасад: ламінована ДСП
Колір: світло-сірий
Габаритні розміри ліжка:
Розміри спального місця: 90х200
Механізм: Без підйомного механізму
Особливості: З м'яким узголів'ям
Форма: Прямокутна
Основа під матрас: щит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет | Светло-серый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | ДСП |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 215 см |
| Ширина кровати | 104 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 91.5 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Обивочный материал | Тканина |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |