



10 034 ₴
Шафа Магнум 2Д3Ш Миро-Марк– це функціональна та елегантна шафа з колекції "Магнум", що забезпечує зручне зберігання одягу та аксесуарів. Дизайн моделі відрізняється лаконічністю та чистими лініями, підкресленими глянсовим покриттям, яке візуально розширює простір та надає кімнаті світла. Конструкція шафи включає двоє дверцят за якими розташовані секції, які можуть включати штанги для вішалок, що дозволяє акуратно зберігати одяг на плічках, і полиці для складених речей або коробок і три інтегровані висувні шухляди, розташовані в нижній частині однієї з секцій, що снадають додаткове місце для зберігання білизни, шкарпеток або інших дрібних предметів, забезпечуючи порядок
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Доступні кольори:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Антрацит |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Антрацит |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 980 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Высота шкафа | 2190 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 1 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |