


1 299 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ АСТІ МИРО-МАРК
Дзеркало настінне Асті Миро-Марк виконане без рами. Модель поєднуватиметься з будь-яким стилем і стане прикрасою Вашого інтер'єру.
Один з функціональних елементів модульної системи Асті. Стриманий та лаконічний стиль. Яскравий приклад добре продуманої системи зберігання для облаштування передпокоїв. У даній колекції модулів достатньо місця для того, щоб повноцінно замінити вбиральню систему. Прямі лінії, функціональність, якість матеріалів та фурнітури, зовнішній вигляд є головною характеристикою модульної системи Аманда. Меблі за розумні гроші!
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Высота | 800 мм |