




2 226 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БЕЛЛА МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Дзеркало Белла від Миро-Марк – це стильний елемент інтер'єру, який поєднує в собі елегантність та функціональність. Його глянцевий білий колір надає сучасного вигляду, а прямокутна форма забезпечує простоту використання. Цей продукт ідеально підходить для різних приміщень: від затишної спальні до офісу.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, Для офиса, Для ванной комнаты, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Цвет | Белый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый глянец |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Толщина | 150 мм |
| Высота | 780 мм |