


3 516 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ СТЕЛЛА МИРО-МАРК
Настінна вішалка Стелла від Миро-Марк - оптимальний варіант для малогабаритної прихожої. Вона не тільки зручна і доступна за ціною, але і допоможе вирішити проблему з розміщенням сезонного верхнього одягу з точки зору естетики. Звичайно ж, вона не підійде для зберігання всього верхнього одягу за замовченням, але цю функцію може виконувати шафа або пенал в залежності від потреб Вашої сім'ї.
Детальна характеристика:
Розмір:
Тип : настінна
Основний колір: білий глянець
Додаткові характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Количество крючков | 6 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Глубина | 316 мм |
| Высота | 1330 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |