


9 258 ₴
Ліжко Mиро-Марк Асті Джуніор – це ідеальне рішення для комфортного сну вашої дитини. Завдяки своєму сучасному дизайну в стилі модерн, воно стане яскравим акцентом у будь-якій дитячій кімнаті. Ліжко виготовлене з якісної ламінованої ДСП, що забезпечує довговічність та надійність. Глянцева поверхня фасаду в білому кольорі у поєднанні з дубом крафт надає меблям елегантного вигляду. Висувна шухляда під ліжком не лише економить місце, а й слугує зручним місцем для зберігання речей, що робить його функціональним вибором для будь-якої кімнати. Це односпальне ліжко розміром 90х200 см стане чудовим варіантом для дітей, адже воно не лише комфортне, але й безпечне. Зверніть увагу, що матрац не входить до комплекту, але ви можете легко підібрати його окремо.
Матеріал виготовлення ліжка:
Корпус (каркас): ЛДСП
Фасад: ЛДСП
Колір: білий глянець/дуб крафт золотий
Габаритні розміри ліжка:
Розміри спального місця: 90х200
Механізм: Без підйомного механізму
Форма: Прямокутна
Основа під матрас: каркас
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | ДСП |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 95 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |