


3 888 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО КАБІНЕТУ КЕРІВНИКА ДЖУРІАН АНТРАЦИТ/ДУБ ВОТАН МИРО-МАРК
Елегантний комод виконаний в аристократичному стилі вражає своєю неповторною оригінальністю. Це шедевральне поєднання вишуканості та стилю, що ідеально гармонує з елітними меблями, роблячи його незмінною окрасою кімнати. Вишуканий вигляд та виразний характер цього комода роблять його чудовим вибором для вітальні та інших приміщень, де важлива атмосфера розкоші.
Особливі характеристики:
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб вотан, Антрацит |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Особенности | С дверцей, С ножками |
| Цвет | Антрацит/Дуб вотан |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 80 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал | |
| Материал фасада | ЛДСП |
| Материал корпуса | ЛДСП |