



5 005 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ TEENAGER КОРПУС БІЛИЙ/ГРАФІТ VIORINO-DEKO
Комод 5 Teenager корпус білий/графіт Viorina-Deko виготовлений з ЛДСП, з використанням якісної фурнітури. Конструкція продумана та містка. Модульна система Teenager це універсальна колекція меблів з лаконічним дизайном. Комод можна використовувати як окремий елемент, так і поєднувати з іншими модулями.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь, Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Белый |
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | С ящиками, Без ручек |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір фасадів | Графіт |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 50 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 126.6 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |