





5 005 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ TEENAGER КОРПУС ТАХО/БІЛИЙ VIORINO-DEKO
Комод 5 Teenager корпус тахо/білий Viorina-Deko виготовлений з ЛДСП, з використанням якісної фурнітури. Конструкція продумана та містка. Модульна система Teenager це універсальна колекція меблів у кольорі дуб тахо із лаконічним дизайном. Його можна використовувати як окремий елемент, так і поєднувати з іншими модулями.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Тахо, Белый |
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | С ящиками, Без ручек |
| Колір корпусу | Дуб тахо |
| Колір фасадів | Білий |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 50 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 126.6 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |