


от 9 181 ₴
Стильна тумба Малі від українського виробника MebiGrand – це сучасна дерев'яна тумба під телевізор, що виготовлена з масиву сосни. Вона має мінімалістичний скандинавський дизайн із закругленими кутами та шістьма шухлядами без ручок, що забезпечує чистий та елегантний вигляд.
Тумба стане чудовим вибором для інтер'єрів у стилі модерн, пропонуючи функціональність та елегантність для вашого дому.
Матерiал:
Габаритні розміри:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Функциональное назначение | Под аудио-видео аппаратуру |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех светлый, Серый |
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Колір | Горіх світлий |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1500 мм |
| Глубина тумбы | 410 мм |
| Высота тумбы | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Полка | 1 шт |