





8 099 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ TEENAGER КОРПУС ТАХО/БІЛИЙ VIORINO-DEKO
Бренд Viorina-Deko визнаний одним з провідних виробників безпечних, практичних та якісних дитячих меблів в Україні.
Кожен елемент модульної системи Teenager може використовуватися як самостійна одиниця, але найбільше гармонійно виглядає у складі колекції Teenager: комод, шафа, письмовий стіл, ліжко.
Кутовий письмовий стіл з пеналом Viorina-Deko Teenager має розміри Ш×В×Г 1550×1700×1190 мм. Місткий стіл з пеналом та відкритими полицями забезпечує зручність для школярів та студентів: тут можна розмістити ноутбук, книги, канцелярію та інші необхідні речі. Конструкція столу включає три місткі висувні шухляди на надійних телескопічних напрямних довжиною 400 мм, які забезпечують плавне і безшумне відкривання. Пенал з відкритими полицями можна встановити з будь-якої сторони ліворуч або праворуч для зручного планування кімнати.
Корпус виготовлений із високоякісного ЛДСП E1 кольору дуб тахо товщиною 16 мм із ПВХ кромкою 0.6 мм. Фасади представлені у шести модних відтінках, що дозволяє легко підібрати стіл із пеналом під інтер'єр дитячої, підліткової чи робочої зони.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Встроенный стеллаж |
| Форма столешницы | треугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Регулировка высоты | Нет |
| Встроенный стеллаж | Да |
| Количество дверок | 2 шт |
| Ширина | 1550 мм |
| Количество открытых полок | 8 шт |
| Колір корпусу | Дуб тахо |
| Колір фасадів | Білий |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1550 мм |
| Глубина | 1180 мм |
| Высота | 1700 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1190 мм |
| Глубина столешницы | 1190 мм |
| Высота от пола | 770 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП, ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Да |
| Навесной шкаф | Да |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Подсветка | Нет |
| Раскладной стол | Нет |