

9 237 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ Б'ЯНКО БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ/ДУБ АППАЧІ СВІТ МЕБЛІВ
Шафа 2ДЗ Б'янко Світ Меблів, наповнена сяйвом витонченого стилю, поєднує сучасну естетику, функціональність та вишуканість у кожній деталі, створюючи в будинку атмосферу натхнення, затишку та візуальної гармонії. Шафа містить два відділення: одне - з рядом зручних містких полиць для акуратного зберігання речей, інше - зі штангою для вішалок, що дозволяє розмістити одяг на плічках, а також з антресольною полицею для зберігання сезонних або рідко використовуваних предметів. Фасад прикрашає дзеркало на повний зріст. Колекція привертає увагу продуманим дизайном, лаконічними формами і чистими лініями, витонченими фасадами, плавними закругленими краями і відсутністю звичних ручок, роль яких виконують акуратні фрезеровані виїмки з контрастними двосторонніми вставками, де одна сторона виконана в глибокому чорному кольорі. йому індивідуальності, виразності та особливого шарму, стійкі квадратні ніжки надають конструкції візуальної солідності та сучасного характеру, а якісна фурнітура завершує композицію, поєднуючи естетику та комфорт в єдиному гармонійному образі.
Характеристики:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый глянец, Дуб Аппалачи |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Дуб |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижная вешалка для одежды | 1 шт |