


5 200 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ TEENAGER КОРПУС ТАХО/БІЛИЙ VIORINO-DEKO
Пенал Teenager Viorina-Deko поєднує в собі зручність та функціональність. Конструкція даної моделі передбачає 3 висувні шухляди, змонтовані на телескопічних напрямних довжиною 400 мм, і 4 відкриті полички заввишки 285 мм. Завдяки компактним розмірам та ергономічному дизайну пенал відмінно підходить для невеликих приміщень, де кожен сантиметр простору цінний. Він стане невід'ємним елементом вашого інтер'єру, приносячи зручність та порядок у ваш будинок чи офіс.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Количество внешних полок | 3 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Тахо, Белый, Дуб тахо + белый |
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Колір корпусу | Дуб тахо |
| Колір фасадів | Білий |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 500 мм |
| Глубина стеллажа | 500 мм |
| Высота стеллажа | 2000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |