

12 559 ₴
Шафа 4Д Лілея Нова Світ Меблів - елемент модульної системи ЛІлея Нова. У цій шафі ви зможете розмістити свої речі. Шафа має 4 дверці. Шафа Лілея Нова оснащена штангою для тремпелів та 10 полицями.
Шафа комплектується зовнішньою підсвіткою
Спальня Лілія Нова - комплект меблів у спальню модульної системи Лілія Нова від українського виробника Світ Меблів. Колекція створена для поціновувачів простоти та лаконічності в дизайні. Характеризується строгими геометричними формами та зручними подовженими ручками, що підкреслюють мінімалістичний стиль колекції. Виготовляється у приємній колірній комбінації: Антрацит/Дуб гранж колоніальний.
Стримані та розкішні меблі Лілея Нова Світ меблів створять приголомшливий образ і зроблять спальню ідеально комфортною.
Корпус:Антрацит (ДСП).
Фасади: Антрацит/Дуб гранж колоніальний (ДСП)
Шафа комплектується підсвіткою.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб гранд, Антрацит |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 10 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |