

6 495 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ Б'ЯНКО ЛІНДА НІМФЕЯ АЛЬБА/ТОФФІ СВІТ МЕБЛІВ
Комод Світ меблів Лінда з 6 ящиками – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та функціональність у меблях. Його розміри (ширина 140 см, висота 81 см, глибина 40 см) роблять його чудовим вибором для будь-якої спальні чи вітальні. Комод виконаний з лакованої ДСП, що забезпечує не лише естетичний вигляд, а й довговічність. Стильний колір німфея альба у поєднанні зі вставками тоффі надає йому сучасного вигляду, що гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки шести ящикам, ви зможете зручно зберігати різноманітні речі від одягу до аксесуарів, не займаючи зайвого простору. Відсутність ручок робить комод ще більш елегантним і сучасним, а телескопічні напрямні повного висування забезпечують легкість у використанні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір: Німфея альба/Тоффі
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Тоффи, Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 81 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |